
Curățător specializat pentru toate tipurile de pardoseli din lemn de esență tare
- Se diluează până la 5 litri
- Super concentrat - Acoperă 1000m2 de pardoseală
- Uscare rapidă - curățare fără dungi și reziduuri
- Pe bază de apă - sigur pentru oameni și animale de companie
- Pentru lemn netratat, impregnat cu ceară, uns sau lăcuit.
DESPRE PRODUS
Detergentul nostru de curățare pentru pardoseli din lemn este foarte concentrat și este potrivit pentru toate tipurile de podele din lemn. Atunci când este diluat cu apă, flaconul de 500 ml produce 5 litri de soluție gata de utilizare pentru pardoseli din lemn, care va curăța 1000 de metri pătrați de parchet sau alte pardoseli! Dimensiunea medie a unei camere este de 16 metri pătrați, ceea ce înseamnă că produsul nostru va curăța o cameră de această dimensiune de 61 de ori!
Dispozitivul de curățare a fost dezvoltat după ani de cercetare și testare pentru a se asigura că curăță toate tipurile de pardoseli din lemn în condiții de siguranță, dar le curăță temeinic și cu ușurință. Produsul nostru de curățare a pardoselilor din lemn este pe bază de apă, astfel încât este sigur pentru a fi utilizat în apropierea oamenilor și a animalelor de companie și se usucă rapid pentru a obține un finisaj fără urme.
Conține ulei de portocale, care ajută la menținerea hidratării lemnului, iar mirosul minunat de portocale umple aerul în timp ce vă curățați podeaua de lemn.
Caracteristicile detergentului de curățare pentru pardoseli din lemn:
Timp de uscare: 10 minute
Acoperire: 500ml pentru 1000m2
Întreținere: conform necesităților
Aplicare: Aplicați cu un mop microfibră
Detergentul de curățare pentru pardoseli din lemn este potrivit pentru:
Produsul nostru de curățare a pardoselilor din lemn poate fi utilizat în siguranță pe toate tipurile de lemn, cum ar fi stejarul, fagul, arțarul, nucul etc. și poate fi folosit pe toate tipurile de pardoseli din lemn:
- Pardoseli din lemn de esență tare și moale
- Pardoseli din lemn masiv
- Pardoseli din lemn inginer
- Pardoseli din parchet
- Pardoseli din lemn unse
- Pardoseli din lemn impregnat cu ceară
- Pardoseli din lemn lăcuit
- Pardoseli din lemn netratat
Acoperirea și durata de valabilitate a produsului de curățare a pardoselilor din lemn:
500 ml de detergent pentru pardoseli din lemn se diluează de până la 5 litri.
Această cantitate va curăța până la 1000 mp de pardosea din lemn.